UA EN

Документів:2060

ОЦИФРОВАНІ ВИДАННЯ З РІЗНИХ ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ ІЗ ФОНДУ НАЦІОНАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

Нові надходження

ГоловнаМовознавство. Література

Дороті та Чарівник у Країні Оз

Герої багатьох казок Лімана Френка Баума – Дороті та Чарівник – знову зустрілися на сторінках цієї книжки. Цього разу на них чекають, мабуть, найкарколомніші пригоди. Разом з хлопчиком Зебом, кошеням Еврикою, Конем-Ридваном та дев’ятьма крихітними поросятами вони потрапляють у гігантську тріщину, яку спричинив потужний землетрус, і опиняються в підземній країні. Пошуки шляху додому приводять мандрівників в багато інших небезпечних місць, але їхня кмітливість зводить нанівець підступні плани недругів.

Бібліографічний опис:
Баум, Ліман Френк. Дороті та Чарівник у Країні Оз [Електронна копія] / Ліман Френк Баум. — Електрон. текст. дані (1 файл : 70,4 Мб). — Харків : Фоліо, 2020 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2022). —(Шкільна бібліотека української та світової літератури).

Оригінал друкованого документа зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Баум Л. Ф. Дороті та Чарівник у Країні Оз / Ліман Френк Баум. — Харків : Фоліо, 2020. — 202, [1] с., [8] арк. іл. : іл. — (Шкільна бібліотека української та світової літератури).

З цієї ж колекції: