UA EN

Документів:2060

ОЦИФРОВАНІ ВИДАННЯ З РІЗНИХ ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ ІЗ ФОНДУ НАЦІОНАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

Нові надходження

ГоловнаМовознавство. Література

Чтец-декламатор

«Чтец-декламатор» – літературно-мистецька збірка віршів, поем, оповідань та монологів для читання у дивертисментах, на драматичних конкурсах, літературних вечорах, для декламування у колі друзів та сім'ї. До представленого видання увійшли прозові та поетичні твори всесвітньовідомих поетів та письменників, а також популярних на початку XX століття авторів.

Бібліографічний опис:
Чтец-декламатор [Електронна копія] : литературно-художественный сборник стихотворений, поэм, рассказов и монологов для чтения в дивертисментах, на драматических конкурсах, литературных вечерах и т. п. : в 3 ч. / сост. Я. С. Дробинский. — Электрон. текст. дан. (1 файл : 19,9 Мб). — Киев : Изд. И. И. Самоненко, 1911 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2023).

Оригінал друкованого документа зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Чтец-декламатор : литературно-художественный сборник стихотворений, поэм, рассказов и монологов для чтения в дивертисментах, на драматических конкурсах, литературных вечерах и т. п. : в 3 ч. / сост. Я. С. Дробинский. — Киев : Изд. И. И. Самоненко, 1911. — 698 с.

З цієї ж колекції: