UA EN

Документів:2060

ОЦИФРОВАНІ ВИДАННЯ З РІЗНИХ ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ ІЗ ФОНДУ НАЦІОНАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

Нові надходження

ГоловнаФілософія. ПсихологіяФілософія

Пролегомени до кожної майбутньої метафізики, яка може постати як наука

У представленому творі видатного німецького філософа І. Канта для читача запропоновано дороговказ для побудови нової, наукової метафізики, що базується на принципах критицизму. Книга стане в нагоді не лише професійним філософам і фахівцям-науковцям, а й усім, хто виявляє інтерес до ґрунтовного вивчення і засвоєння думки одного з чільних західноєвропейських філософів.

Бібліографічний опис:
Кант, Імануель. Пролегомени до кожної майбутньої метафізики, яка може постати як наука [Електронна копія] / Імануель Кант ; [пер. з нім., вступ. ст., комент. й прим. В. Терлецького]. — Електрон. текст. дані (1 файл : 4,61 Мб). — Харків : Фоліо, 2018 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2021). —(Бібліотека класичної світової наукової думки).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Кант І. Пролегомени до кожної майбутньої метафізики, яка може постати як наука / Імануель Кант ; [пер. з нім., вступ. ст., комент. й прим. В. Терлецького]. — Харків : Фоліо, 2018. — LXIX, 211, [6] с. – (Бібліотека класичної світової наукової думки).

З цієї ж колекції: