UA RU EN

Документів:1106

ОЦИФРОВАНІ ВИДАННЯ З РІЗНИХ ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ ІЗ ФОНДУ НАЦІОНАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

Нові надходження

ГоловнаФілософія. ПсихологіяПсихологія

Тотем і табу

«Тотем і табу» – одна з найбільш значних праць Зигмунда Фройда. Це масштабне і оригінальне дослідження до цього часу вважається класикою психоаналізу. Фройд, спираючись на висновки своїх психоаналітичних теорій, звертається до теми генезису людського суспільства, культури і цивілізації і викладає теорію виникнення моральних, релігійних та правових норм. У цьому виданні представлена також робота «Психологія мас і аналіз «Я», у якій положення психоаналізу вперше використані Фройдом для пояснення соціальних явищ.

Бібліографічний опис:
Фройд, Зиґмунд. Тотем і табу [Електронна копія] / Зиґмунд Фройд ; [пер. з нім. та передм. В. Б. Чайковського]. — Електрон. текст. дані (1 файл : 39,9 Мб). — Харків : Фоліо, 2019 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2021). —(Серія ”Зарубіжні авторські зібрання”).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Фройд З. Тотем і табу / Зиґмунд Фройд ; [пер. з нім. та передмова В. Б. Чайковського]. — Харків : Фоліо, 2019. — 267 с. — (Серія ”Зарубіжні авторські зібрання”).

З цієї ж колекції: