UA EN

Документів:2851

ОЦИФРОВАНІ ВИДАННЯ З РІЗНИХ ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ ІЗ ФОНДУ НАЦІОНАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

Нові надходження

ГоловнаМовознавство. Література

Отчет об экскурсии семинария русской филологии в Петроград

Володимир Миколайович Перетц (1870–1935) – український філолог, дослідник і видавець численних пам'яток української літератури та творчості, історик та теоретик літератури, текстолог. Перебуваючи на посаді професора Київського університету В. М. Перетц організував «Семинарий русской филологии», що мав практичну форму занять з реального опису та вивчення рукописних та книжкових пам’яток. Здійснювалися і виїзні навчання. Під час таких поїздок студенти займалися бібліографією давньої книги, проводили мовно-текстологічні дослідження видатних пам’яток рукописно-книжкової культури. У представленому виданні опубліковано звіт про екскурсію семінарія руської філології до Петрограду, яка тривала з 30 січня до 7 лютого 1915 року. Дана поїздка мала на меті ознайомлення з першоджерелами та наукове спілкування з колегами, де В. М. Перетц та його стипендіати виступали з доповідями.

Бібліографічний опис:
Перетц, В. Н. Отчет об экскурсии семинария русской филологии в Петроград [Електронна копія] : 30 янв. – 7 февр. 1915 г. / В. Н. Перетцъ. — Электрон. текст. дан. (1 файл : 19,9 Мб). — Киев : Тип. Император. ун-та св. Владимира АО печ. и издат. дела Н. Т. Корчак-Новицкого, 1915 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2023).

Оригінал друкованого документа зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Перетц В. Н. Отчет об экскурсии семинария русской филологии в Петроград : 30 янв. – 7 февр. 1915 г. / В. Н. Перетцъ. — Киев : Тип. Император. ун-та св. Владимира АО печ. и издат. дела Н. Т. Корчак-Новицкого, 1915. — 44, [2] с.

З цієї ж колекції: