UA EN

Документів:1818

ОЦИФРОВАНІ ВИДАННЯ З РІЗНИХ ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ ІЗ ФОНДУ НАЦІОНАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

Нові надходження

ГоловнаМовознавство. Література

В джунглях

«Книга джунглів» – одна з найвідоміших збірок оповідань англійського письменника Редьярда Кіплінга. Головні герої цих оповідань – тварини, а в більшості розповідей йдеться про Мауглі (Моглі) – людське дитинча, виховане вовками. До представленої збірки, що вийшла друком у Львові 1905 року, увійшли вибрані оповідання про Мауглі та його друзів у перекладі українського громадського діяча, письменника, публіциста і перекладача Кирила Кахникевича (Кирило Вербин).

Бібліографічний опис:
Кіплінг, Ред’ярд. В джунглях [Електронна копія] / з англ. мови Ред’ярда Кіпліга пер. Кирило Вербин. — Електрон. текст. дані (1 файл : 3,74 Мб). — У Львові : З друк. Наук. т-ва ім. Шевченка, 1905 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2022). —(Виданє Руского товариства педагогічного; ч. 115).

Оригінал друкованого документа зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Кіплінг Р. В джунглях / з англ. мови Ред’ярда Кіпліга пер. Кирило Вербин. — У Львові : З друк. Наук. т-ва ім. Шевченка, 1905. — 163 с. — (Виданє Руского товариства педагогічного ; ч. 115).

З цієї ж колекції: