UA RU EN

Документів:1144

ОЦИФРОВАНІ ВИДАННЯ З РІЗНИХ ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ ІЗ ФОНДУ НАЦІОНАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

Нові надходження

ГоловнаФілософія. ПсихологіяФілософія

Моральні листи до Луцилія. Т. 2

Луцій Анней Сенека – римський філософ і письменник, видатний представник стоїцизму. Що дозволило його «Листам» перемогти час? Ще за життя Сенеки його стиль був визнаний зразковим, він мав багато послідовників. Читач його творів занурюється в доброзичливу атмосферу дружньої бесіди. Автор не повчає Луцилія з висоти своєї величі. Він м’яко нарікає на непослідовності у його самовдосконаленні та радісно вітає найменший крок у вірному напрямку. Охоче визнає, що і сам не завжди знаходить сили чинити так, як слід. Твердження Сенеки не підносяться в готовому вигляді, а стають результатом діалогу, який він веде у листах.

Бібліографічний опис:
Сенека, Луцій Анней. Моральні листи до Луцилія [Електронна копія] : у 2 т. / Луцій Анней Сенека. — Електрон. текст. дані. — Харків : Фоліо, 2019 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2021). —(Істини). Т. 2 : — Електрон. текст. дані (1 файл : 48,2 Мб). — 2019 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2021).

Оригінал друкованого документу зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Сенека Луцій Анней. Моральні листи до Луцилія : у 2-х т. T. 2 / Луцій Анней Сенека. — Харків : Фоліо, 2019. — 281 с. — (Істини).

З цієї ж колекції: