UA EN

Документів:2603

ОЦИФРОВАНІ ВИДАННЯ З РІЗНИХ ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ ІЗ ФОНДУ НАЦІОНАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

Нові надходження

ГоловнаРелігія. Теологія

Беседы Массильйона епископа Клермонского, славного французского проповедника. Ч. 5

Жан-Батіст Масійон (Массільйон; 1663–1742) – французький проповідник і теолог, член Французької академії. Син бідного нотаріуса у Провансі, на 18-му році життя вступив до ордену домініканців. Ще в дитинстві він виявляв особливу схильність і здатність до проповідництва, пізніше його проповіді поклали основу його популярності, він був викликаний до Парижа і призначений директором Семінарії. Презентована п’ята частина зібрання проповідей Масійона вийшла друком 1825 року.

Бібліографічний опис:
Масийон, Жан-Батист. Беседы Массильйона епископа Клермонского, славного французского проповедника [Електронна копія] : собр. и располож. в сист. порядке : в 7 ч. — Электрон. текст. дан. — СПб. : В тип. Мед. департамента М-ва внутр. дел, 1824 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2023). Ч. 5 : — Электрон. текст. дан. (1 файл : 24,0 Мб). — 1825 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2023).

Оригінал друкованого документа зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Масийон Ж.-Б. Беседы Массильйона епископа Клермонского, славного французского проповедника : собр. и располож. в сист. порядке : в 7 ч. Ч. 5. — СПб. : В тип. Мед. департамента М-ва внутр. дел, 1825. – [6], 504, [1] с.; 8°.

З цієї ж колекції: