UA EN

Документів:2060

ОЦИФРОВАНІ ВИДАННЯ З РІЗНИХ ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ ІЗ ФОНДУ НАЦІОНАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

Нові надходження

ГоловнаГеографія. Біографія. Історія

Твори. Щоденники без купюр, 1979 р., червень-грудень

Кожен том – і цей не виключення – це «внутрішній монолог» автора, з залученням до нього цілого всесвіту. Невипадкове слово автора: «щоденник, що випиває серце»… Вбивство Івасюка і кампанія з його знеславлення. Загибель Лариси Шепітько. Повернення з таборів Василя Стуса і – цілодобові вірші на московській кухні. Плани. З самого «дна душі» – унікальні пророцтва раннього Тичини. Кость Буревій з архіву Г. Бегічевої. Виставка «скорботного філософа» Івана Марчука. Неймовірні постановки-сни Тишлера. Театральне чистилище Леся Танюка та його прямостояння (перекладає Тагора і невідомого поета Анджея Явеня, який згодом виявляється Папою Іоаном Павлом ІІ).

Бібліографічний опис:
Танюк, Лесь. Твори [Електронна копія] : в 60-и т. / Лесь Танюк. — Електрон. текст. дані. — Київ : Альтепрес, 2004 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2021). Т. 52 : Щоденники без купюр, 1979 р., червень-грудень. — Електрон. текст. дані (1 файл : 807 Мб). — 2021 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2021).

Оригінал друкованого документа зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Танюк Л. Твори : в 60-и т. Т. 52 : Щоденники без купюр, 1979 р., червень-грудень / Лесь Танюк. — Київ : Альтерпрес, 2021. — 540 с.

З цієї ж колекції: