UA EN

Документів:1588

ОЦИФРОВАНІ ВИДАННЯ З РІЗНИХ ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ ІЗ ФОНДУ НАЦІОНАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

Нові надходження

ГоловнаМатематика. Природничі наукиПриродознавство

Записки Киевского общества естествоиспытателей. Т. 20, вып. 1

«Записки Киевского общества естествоиспытателей» – друкований орган Київського товариства дослідників природи. Саме товариство було засноване у 1869 р. в Університеті Св. Володимира у м. Києві з метою дослідження живої та неживої природи, сприяння розвитку природничих наук та розповсюдження природничо-історичних знань. Основою діяльності його членів були експедиції та екскурсії з метою збору природничого та історично-етнографічного матеріалу, його оброблення, аналіз та оприлюднення результатів. У представленому випуску зібрано статті Б. Сварчевського про дослідження фауни губок Чорного моря, В. Караваєва про досліди над мурахами, В. Дубянського про овруцькі піщаники та В. Хітрова з матеріалами щодо історії та біології Trapa natans.

Бібліографічний опис:
Киевское общество естествоиспытателей. Записки Киевского общества естествоиспытателей [Електронна копія]. — Электрон. текст. дан. — Киев : Тип. Н. Т. Корчак-Новицкаго, 1870 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2022). Т. 20, вып. 1 : — Электрон. текст. дан. (1 файл : 19,6 Мб). — 1905 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2022).

Оригінал друкованого документа зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: Записки Киевского общества естествоиспытателей. Т. 20, вып. 1. — Киев : Тип. Н. Т. Корчак-Новицкаго, 1905. – 190 с., 8 с. ил.

З цієї ж колекції: