UA EN

Документів:2060

ОЦИФРОВАНІ ВИДАННЯ З РІЗНИХ ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ ІЗ ФОНДУ НАЦІОНАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

Нові надходження

ГоловнаГеографія. Біографія. Історія

«Тої слави козацької повік не забудем …»

Рекомендаційний бібліографічний покажчик знайомить з основним масивом книг і публікацій з історії українського козацтва. Вміщено відомості про науково-популярну, публіцистичну, художню літературу, документи, наукові праці та публікації в журналах, що вийшли друком в Україні в 1992–2003 роках, значна частина яких наявна у фондах Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого. Видання є продовженням попереднього покажчика, що представляє інформацію про літературу за 1989–1991 роки.

Бібліографічний опис:
«Тої слави козацької повік не забудем …» [Електронна копія] : реком. бібліогр. покажч. з історії укр. козацтва / Нац. парлам. б-ка України ; [упоряд. В. М. Лой ; ред. В. Є. Зленко]. — Електрон. текст. дані (29,1 Мб). — Київ : Київ. правда, 2004 (Київ: НБУ ім. Ярослава Мудрого, 2021).

Оригінал друкованого документа зберігається в НБУ ім. Ярослава Мудрого: «Тої слави козацької повік не забудем …» : реком. бібліогр. покажч. з історії укр. козацтва / Нац. парлам. б-ка України ; [упоряд. В. М. Лой ; ред. В. Є. Зленко]. — Київ : Київ. правда, 2004. — 292, [1] с. : іл.

З цієї ж колекції: